To Może Być Twoje Przyszłe Mieszkanie!

Sprzedaż
Oferta: 81/8567/OMS
Łódź Zielona
Cena:
349500 PLN
Powierzchnia:
46.2 m2
Rynek:
pierwotny
Cena za m2:
7564.94 PLN/m2
Ilość pokoi:
3 pok.
Piętro:
3 z 3

WE SPEAK ENGLISH – call us (579 523 584) for more information.

Oferta sprzedaży mieszkania w Łodzi

Lokalizacja: ul. Zielona 69, Łódź

Liczba pokoi: 2 pokoje, kuchnia, łazienka

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 46,2 m², zlokalizowanego na ulicy Zielona 69 w Łodzi. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Położone jest w bloku w sercu miasta, w pobliżu sklepów, w tym sklepu uniwersyteckiego, oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Mieszkanie jest ustawne i słoneczne, idealne zarówno dla singla, pary jak i rodziny. 

Mieszkanie idealnie nadaje się do własnej adaptacji, dając przyszłemu właścicielowi możliwość stworzenia wnętrza według własnego gustu i preferencji.

Cena: 349 500 zł

Wiemy, jak skomplikowane może okazać się pozyskanie funduszy na dom. By ułatwić Ci ten proces możemy skontaktować Cię z doradcą finansowym, który kompleksowo pomoże Ci w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny, od zbadania zdolności do wypłaty środków, bez dodatkowych kosztów.

Oferujemy możliwość skorzystania z usługi ZARZĄDZANIA NAJMEM – wówczas zajmiemy się wynajmem Twojego nowego mieszkania od A do Z!

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oglądanie.
Miłosz
579 523 584

Zapytaj o ofertę