Przestronne Mieszkanie z Antresolą w Sercu Łodzi!

Sprzedaż
Oferta: 80/8567/OMS
Łódź ul. płk. dr. Stanisława Więckowskiego
Cena:
550000 PLN
Powierzchnia:
89.85 m2
Rynek:
pierwotny
Cena za m2:
6121.31 PLN/m2
Ilość pokoi:
2 pok.
Piętro:
2 z 4

WE SPEAK ENGLISH – call us (579 523 584) for more information.

Witamy w tej wyjątkowej ofercie sprzedaży mieszkania, które kryje się na ul. Więckowskiego w Łodzi. Kamienica mieści się w historycznej części Łodzi związanej z przemysłem włókienniczym. 

Wchodząc do mieszkania, witają Cię przestronne wnętrza o łącznej powierzchni 90m2. Dominującego charakteru dodaje wysokość stropów, które nadają przestrzeni niezwykłą atmosferę.
Salon z antresolą stanowi serce tego miejsca, tworząc idealną strefę wypoczynku. W sypialni znajdziesz spokojne azyle do wypoczynku, a w pełni wyposażonej kuchni możliwość organizowania rodzinnych posiłków.
Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania, ponieważ sprzedawane jest w pełni umeblowane. Dzięki temu, Twoje nowe życie może rozpocząć się bez zbędnego czekania i stresu.

Otoczenie to kolejny atut tej nieruchomości. Okolica pełna jest sztuki, oświaty i rozrywki. Nieopodal mieszkania znajduje się Manufaktura, Teatr Nowy, Akademia Muzyczna, Muzeum Sztuki MS1 oraz I LO w Łodzi; wokół jest tez kilka małych sklepików. Osoby ceniące sobie komfort informujemy, że kamienica położona jest w cichej okolicy, a lubiących rozrywkę uspokajamy – jest naprawdę blisko do nocnego życia ul. Piotrkowskiej.

Cena to 550 000 złotych
Opłaty eksploatacyjne dla 3 osób wynoszą 1790 złotych

Ta oferta to doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących sobie bliskość centrum miasta, bez konieczności rezygnacji z wygody i komfortu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na oglądanie nieruchomości.

Wiemy, jak skomplikowane może okazać się pozyskanie funduszy na dom. By ułatwić Ci ten proces możemy skontaktować Cię z doradcą finansowym, który kompleksowo pomoże Ci w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny, od zbadania zdolności do wypłaty środków, bez dodatkowych kosztów.

Oferujemy możliwość skorzystania z usługi ZARZĄDZANIA NAJMEM – wówczas zajmiemy się wynajmem Twojego nowego mieszkania od A do Z!

Nie zwlekaj, to wyjątkowa okazja na zamieszkanie w miejscu, gdzie historia splata się z nowoczesnością, tworząc wyjątkową harmonię!
Miłosz
579 523 584

Zapytaj o ofertę