Designerski apartament z wykuszem na Piotrkowską

Sprzedaż
Oferta:
Łódź ul. Piotrkowska
Cena:
890 000 PLN
Powierzchnia:
58 m2
Rynek:
wtórny
Cena za m2:
15 345 PLN/m2
Ilość pokoi:
1 pok.
Piętro:
2 z 3

WE SPEAK ENGLISH – call us (579 523 584) for more information.

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam niesamowite mieszkanie położone przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

ścisłe centrum | ul.Piotrkowska | deptak

58 m2 | wykusz na najlepszej części Piotrkowskiej

salon z jadalnią i aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka

klimatyzacja | piękne wykończenie

Nieruchomość znajduję się w topowej lokalizacji, na skrzyżowaniu ul. Piotrkowskiej i Struga, czyli dokładnie w samym centrum deptakowej części ul. Piotrkowskiej. Lokale mieszkalne na tym skrzyżowaniu to jak znalezienie czterolistnej koniczynki.

Co więcej, dwa lata temu cała kamienica przeszła gruntowny remont.
Jest jedną z najpiękniejszych łódzkich perełek,
co więcej w ślad za nią niebawem rozpocznie się gruntowny remont kamienicy na tym samym skrzyżowaniu, znanej kiedyś jako Dom Buta, która to ma otrzymać drugie życie, jako nowoczesne centrum handlowe.

Co tu dużo opowiadać, jest to nieruchomość absolutnie wyjątkowa w każdym calu, poczynając od lokalizacji, przez budynek, kończąc na wnętrzu. Co więcej, jedno jest pewne, drugiej takiej po prostu nie ma!

Nasz unikat to apartament o powierzchni 58 mkw, który zaskakuje zarówno w swej prestiżowej formie, funkcjonalności jak i najlepszych materiałach.

Koncepcja wykończenia w oparciu o projekt architekta wnętrz, z zachowaniem najcenniejszych oryginalnych atutów takich np. jak oryginalne sztukaterie.

W skład apartamentu wchodzi przedpokój, łazienka oraz przestronny salon z jadalnią, aneksem kuchennym oraz niesamowitym i niepowtarzalnym wykuszem.

Mieszkanie jest bardzo słoneczne, a jego wszystkie okna wychodzą na ulice Piotrkowską. Oczywiście o temperaturę nie musimy się martwić, w mieszkaniu zamontowana jest klimatyzacja kanałowa bez widocznych wywiewów, a wykusz wyposażony jest w automatyczny panel zasłon.

Projektant postawił na wariacje jasnej palety barw i faktur ziemi, gdzie głównym celem było stworzenie wnętrza, niepowtarzalnego, eleganckiego, natomiast przede wszystkim przyjemnego i funkcjonalnego.

Jasna zabudowa stolarska pozwala wyjść na pierwszy plan dodatkom, potęgując wrażenie przestrzeni i skupiając uwagę na detalach. A cała spójność aranżacji, została podkreślona designerskimi płytkami oraz drewnianymi dodatkami.

Sam prestiż apartamentu objawia się nie tylko w wystroju, jeśli chodzi o wykończenie, podłoga wykonana jest z ręcznie obrabianych desek -Jawor Mroźny Poranek, poczwórnie olejowanych.
A z kolei, jeśli chodzi o płytki są to oryginalne marokańskie egzemplarze, malowane na zamówienie według własnego projektu.

Mieszkanie wyposażone jest we wszystkie sprzęty AGD: (pralko-suszarka Siemens, piekarnik, okap, płyta indukcyjna, lodówka Amica).

Oprócz faktu, iż w tak przepięknym mieszkaniu, po prostu chce się żyć, jego design i wykonanie mocno rzutuję na jego pozycję na łódzkim rynku.

Jeśli myślisz o inwestycji kapitału jest to niesamowita okazja, ponieważ oprócz niepowtarzalnej lokalizacji, mieszkanie po prostu mocno wyróżnia się na rynku.

Do dyspozycji właściciela pozostaje schowek na klatce schodowej oraz piwnica.

Czynsz ok 550zł.
Cena 890 000 zł.

Mimo szczerych chęci, klimatu tu panującego nie oddamy słowami, zachęcamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości!

Wiemy, jak skomplikowane może okazać się pozyskanie funduszy na dom. By ułatwić Ci ten proces możemy skontaktować Cię z doradcą finansowym, który kompleksowo pomoże Ci w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny, od zbadania zdolności do wypłaty środków, bez dodatkowych kosztów.

Chociaż polecamy to mieszkanie, jako zakup inwestycyjny, to mamy pewność, że idealnie sprawdzi się, jako własne cztery kąty.
Dla inwestorów oferujemy możliwość skorzystania z usługi ZARZĄDZANIE NAJMEM – wówczas zajmiemy się wynajmem Twojego nowego mieszkania od A do Z!

Zachęcam do kontaktu
Ania
579 523 584

Zapytaj o ofertę