Stylowe 2 pokoje z balkonem i miejscem w garażu

Wynajem
Oferta: 162/8567/OMW
Łódź ul. Ludomira Różyckiego
Cena:
1700 PLN
Powierzchnia:
45 m2
Rynek:
pierwotny
Cena za m2:
37.78 PLN/m2
Ilość pokoi:
2 pok.
Piętro:
3 z 3

WE SPEAK ENGLISH – call us (579 523 584) for more information.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nieruchomości, jaką jest lokal mieszkalny mieszczący się na najwyższym 3. piętrze apartamentowca przy ul. Ludomira Różyckiego 12 w Łodzi. Mieszkanie ma powierzchnię 45 m2, posiada balkon od strony zachodniej oraz przynależne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W budynku znajdują się łącznie 24 lokale mieszkalne, co sprawia, że ta mała wspólnota działa prężnie i dba o interes wszystkich mieszkańców. Cały teren jest ogrodzony z wejściem poprzez garaż oraz klatkę schodową z domofonem . Dodatkowym atutem jest wspólne patio z małym ogrodem na tyłach budynku. Wszystkie media łącznie z ogrzewaniem pochodzą z sieci miejskich.

Okolica jest spokojna i świetnie skomunikowana, co oznacza szybki dojazd w każde miejsce Łodzi. Bliska odległość od ścisłego Centrum zadowoli wszystkich pracujących w Śródmieściu oraz tych, którzy korzystają z rozrywkowego charakteru ulicy Piotrkowskiej. Najbliższa okolica oferuje dostęp do szerokiej bazy oświatowej, sklepów dużych i małych, rynku, parków oraz miejsc rozrywki.

Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, posiada salon z kuchnią, sypialnię, dużą łazienkę z oknem oraz hall z dużą szafą. Wyposażone jest we wszystkie niezbędne sprzęty takie jak lodówka z zamrażarką, płyta grzewcza, piekarnik, okap, pralka.

Opłaty:
– czynsz najmu: 1700 zł
– opłaty zryczałtowane (woda, ogrzewanie, prąd etc.): 800 zł przy jednej osobie
– miejsce postojowe w garażu podziemnym: 150 zł

Kaucja: 3500 zł

Zapraszamy do kontaktu i oglądania nieruchomości.
Miłosz
579 523 584

Zapytaj o ofertę