Niepowtarzalne Mieszkanie w Kamienicy!

Sprzedaż
Oferta: 78/8567/OMS
Łódź ul. Dowborczyków
Cena:
790000 PLN
Powierzchnia:
89.87 m2
Rynek:
pierwotny
Cena za m2:
8790.48 PLN/m2
Ilość pokoi:
4 pok.
Piętro:
2 z 5

WE SPEAK ENGLISH – call us (579 523 584) for more information.

Mam przyjemność zaprezentować niepowtarzalne, w pełni umeblowane mieszkanie mieszczące się na łódzkim Śródmieściu, przy ul. Dowborczyków 20.

Lokal o powierzchni 89 mkw znajduje się na 2. piętrze kamienicy z początku XX wieku. Obszar całej nieruchomości jest zamknięty, a dostęp umożliwia domofon z kodem i brama na pilota. Na podwórzu znajduje się teren zielony z zadbanymi krzewami i pięknym kasztanowcem oraz miejsca parkingowe dla mieszkańców. Charakterystycznym elementem tego budynku jest zegar słoneczny zdobiący jedną ze ścian.

Mieszkanie jest obecnie podzielone na dwa lokale: kawalerkę oraz piękne mieszkanie 3 pokojowe. Lokale mają wspólne wejście z przedpokojem i schowkiem. Jest jedna księga wieczysta.

Mieszkanie przeszło gruntowny remont przeprowadzony z ogromną dbałością. Odrestaurowany został każdy centymetr podłogi, który tylko się do tego nadawał – oryginalny, na nowo polakierowany parkiet znajduje się w każdym pomieszczeniu poza przedpokojem i łazienką! Drugie życie otrzymały również piece kaflowe, z których ponownie można korzystać i to w bardziej ekologiczny sposób, niż pierwotnie. Mamy bowiem do dyspozycji ogrzewanie elektryczne, natomiast na etapie remontu został doprowadzony gaz. 

Podobnie jak sposób remontu tak i aranżacja wystroju mieszkania wyraża świadomą postawę podejmowania odpowiedzialnych wyborów w czasach wszechobecnego konsumpcjonizmu. Meble pochodzące z „drugiego obiegu” takie jak szafa, regały czy stolik kawowy nadają przestrzeni retro klimatu. Zabudowa kuchenna wraz z unikalną przestrzenią jadalną wykonana jest ze sklejki pokrytej lakierem bezbarwnym. Oryginalny styl mieszkania dopełnia funkcjonalność wyposażenia i nowoczesne rozwiązania, takie jak płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka czy lodówka SMEG. Nawet łazienka – po kapitalnym remoncie  – utrzymana została na wysokim poziomie spójnym ze stylem mieszkania. Imponująca, odrestaurowana żeliwna wanna jest tego najlepszym dowodem.

Lokal posiada południowo – zachodnią ekspozycję okien, dzięki czemu wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone. Na etapie remontu wszystkie okna zostały wymienione na PCV. Dodatkowo od południowej strony zostały zamontowane rolety zewnętrzne, które skutecznie niwelują zarówno promienie słoneczne, jak i odgłosy miasta.

Czynsz administracyjny: ok 700 zł

Cena: 790 000 zł

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i spotkania na miejscu. Przekonacie się sami, że z tego mieszkania aż nie chce się wychodzić.

Wiemy, jak skomplikowane może okazać się pozyskanie funduszy na dom. By ułatwić Ci ten proces możemy skontaktować Cię z doradcą finansowym, który kompleksowo pomoże Ci w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny, od zbadania zdolności do wypłaty środków, bez dodatkowych kosztów.

Oferujemy możliwość skorzystania z usługi ZARZĄDZANIA NAJMEM – wówczas zajmiemy się wynajmem Twojego nowego mieszkania od A do Z!

Zapraszam do kontaktu oraz odwiedzenia mieszkania na żywo!
Miłosz
579 523 584

Zapytaj o ofertę