Energooszczędny dom - Park Wzniesień Łódzkich

Sprzedaż
Oferta: 15/8567/ODS
Łódź
Cena:
880000 PLN
Powierzchnia:
150 m2
Rynek:
wtórny
Cena za m2:
5866.67 PLN/m2
Ilość pokoi:
5 pok.

WE SPEAK ENGLISH – call us (579 637 930) for more information

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam niesamowity dom położony na północy Łodzi.

Ciężko wyobrazić sobie lepszą lokalizację, to właśnie ona jest kluczowym aspektem przy wyborze naszego idealnego miejsca do życia.

Osiedle położone jest na terenie Krajobrazowego Parku Wzniesień Łódzkich, tuż za Lasem Łagiewnickim.
Wszechobecna zieleń jest żywym akumulatorem dla naszych baterii, a czyste powietrze, cisza i spokój sprawiają, że wcale nie mamy ochoty opuszczać tego miejsca. Jeśli jednak, pracujecie w Łodzi, mamy dobrą wiadomość, to tylko 20 min drogi. A może potrzebujecie jeździć dalej? Nic prostszego, bez problemów i korków dostaniemy się do drogi krajowej 71 oraz do autostrady A1. Blisko jest także wszystko co potrzebne do codziennego komfortu, szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy, dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, a do większego supermarketu 2 min ( w Zgierzu).

Przejdźmy do samego domu. 

Nieruchomość wchodzi w skład 6 ekologicznych i energooszczędnych bliźniaków, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. 

Cała inwestycja powstała z myślą o osobach ceniących nowoczesne rozwiązania, oszczędność czasu i surowców, a przy tym wszystkim samowystarczalność. 

Domy wyposażone są w panele fotowoltaiczne, zapewniające niezawodność i niezależność od cen prądu. Fotowoltaika jest systemem całorocznym, natomiast ilość wyprodukowanej energii różni się w zależności od sezonu. Oznacza to, że nadwyżki prądu, możesz przekazać do zewnętrznej sieci energetycznej i  odbierać ją w okresie zmniejszonej wydajności paneli słonecznych.

Mając na względzie stale rosnące ceny gazu i prądu do ogrzewania domów wybrano pompy ciepła, które dają Nam gwarancję niskich rachunków, a przy tym są w 100% ekologiczne. 
Na całej powierzchni  rozprowadzone jest ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja.

Dzięki zastosowanym systemie rekuperacji możemy oddychać czystym powietrzem bez otwierania okien oraz niepotrzebnych strat energii. Co więcej, system ten gwarantuję nam oprócz oszczedności, szereg zalet praktycznych takich jak: systematyczne usuwanie wilgoci, mniejszą ilość kurzu i czystsze powietrze wolne od roztoczy, a ponadto może współpracować z klimatyzacją.

Dom ma powierzchnię 150 m2, działka 320m2 i jest sprzedawany jest z pełną własnością gruntu. W jego skład wchodzi: na parterze : salon z kuchnią, wc, pomieszczenie gospodarcze, hall i garaż; na pierwszym piętrze 4 sypialnie, duża łazienka.

Aby zwiększyć komfort i poczucie bezpieczeństwa we wszystkich oknach zamontowano rolety antywłamaniowe. 

media:
woda ze studni z mineralizatorem
szambo
prąd

Cena: 880 000 zł

Istnieje możliwość rozszerzenia oferty o wykończenie lokalu pod klucz tak by wprowadzić się do nowego domu bez dodatkowych zmartwień. 

Wiemy, jak skomplikowane może okazać się pozyskanie funduszy na dom. By ułatwić Ci ten proces możemy skontaktować Cię z doradcą finansowym, który kompleksowo pomoże Ci w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny, od zbadania zdolności do wypłaty środków, bez dodatkowych kosztów.

Oferujemy również finansowanie do 50% ceny domu z okresem spłaty nawet do 10 lat. Oprocentowanie oparte o wskaźnik WIBOR3M (ok. 7%). Żadnych dodatkowych kosztów.

Zachęcam do kontaktu
Konrad
579 637 930

Zapytaj o ofertę