Najlepsza kawalerka w Łodzi, ul. Legionów

Sprzedaż
Oferta:
Łódź ul. Legionów
Cena:
199 000 PLN
Powierzchnia:
15.29 m2
Rynek:
wtórny
Cena za m2:
13 015 PLN/m2
Ilość pokoi:
1 pok.
Piętro:
1 z 3

BEZ PROWIZJI

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Wam niesamowite mieszkanie położone przy ul. Legionów w Łodzi.

Zacznijmy od lokalizacji!

Nieruchomość położona jest w topowej okolicy, ponadto świetnie skomunikowanej, co oznacza szybki dojazd w każde miejsce Łodzi. Bliska odległość od ścisłego Centrum zadowoli wszystkich pracujących w Śródmieściu oraz tych, którzy korzystają z rozrywkowego charakteru ulicy Piotrkowskiej. Pieszy spacer do Manufaktury czy Placu Wolności zajmie nam 3 minuty, a o codzienne potrzeby nie musimy się martwić, ponieważ na przeciwko jest żabka, sklep spożywczy i warzywniak.

Jakby tego było mało, cała ulica Legionów zostanie wyremontowana i nie są to już tylko frazesy, a fakt, gdyż 3 czerwca 2022 miasto wybrało wykonawcę. Remont obejmie całą ulicę Legionów od Placu Wolności do ul Cmentarnej, rozpocznie się jesienią tego roku, a skończy w wakacje przyszłego.

Sama kamienica jest niezwykle klimatyczna, przez co niejednokrotnie była gwiazdą ekranów filmowych. Jej wschodnia ściana pokryta jest przepięknym muralem, gdzie sąsiaduje z nowym miejski placem zabaw.

Inwestycja jest kameralna, licząca zaledwie 25 mieszkań, dzięki czemu zawsze mamy gwarancję wolnego miejsca parkingowego na podwórku (brama wjazdowa na pilota). Mieszkańcy przykładają dużą wagę do atmosfery, poza liczna roślinnością na podwórku, latem wystawiaja również namiot i ławeczki.

Przejdźmy do samego mieszkania.

Nie da się ukryć, że jest to majstersztyk, zarówno w znaczeniu estetycznym jak i funkcjonalnym.

Mieszkanie przeszło kompletną metamorfozę i dostało drugie życie. Zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne i hydrauliczne, cała podłoga została zerwana do samego muru, ocieplona i zrekonstruowana.

Przestrzeń została zaprojektowana i wykonana tak by oprócz samej przyjemności z przebywania w niej, wszystko było na najwyższym poziomie komfortu.

Wiemy jak ciężkie jest stworzenie idealnej przestrzeni do życia, szczególnie na tak niewielkim metrażu i tu z pełną świadomością możemy powiedzieć, że osiągnięto niemożliwe.

Każdy centymetr mieszkania, został rzetelnie przemyślany i dopieszczony, tak by uzyskać idealny stosunek przestrzeni do życia i miejsca do przechowywania. Idealnym przykładem są:
– przeniesienie bojlera i zabudowanie go na antresoli, tak, by w łazience zmieściła się jak największa ilość zamykanych szafek imitujących ścianę;
– wykorzystanie przestrzeni pod schodami jako szafy i otwartych półek
– rezygnacja z klasycznego parapetu, tak by wykorzystując światło dzienne, stworzyć przestrzeń biurową, stanowiącą jednocześnie pierwszoplanowy element dekoracyjny.
– antresola została celowo otwarta i odgrodzona ozdobną liną, by pozostawić lekkość przestrzeni oraz dostarczyć stały dopływ świeżego powietrza i światła
– zamontowane włączniki światła dwustrefowe, by z antresoli móc wyłączyć oświetlenie na dole.

Przechodząc do samego designu, projektant postawił na wariacje kolorów i faktur ziemi. Głównym celem było stworzenie wnętrza, które będzie stanowiło swoistego rodzaju oazę, a jak wiemy najlepszą przestrzenią do odpoczynku jest natura, która w tym mieszkaniu zawsze grała pierwsze skrzypce, gdyż widok z okna bardziej przypomina Park, niż ścisłe centrum Łodzi.

Jasna zabudowa stolarska pozwala wyjść na pierwszy plan dodatkom, potęgując wrażenie przestrzeni i skupiając uwagę na detalach. A cała spójność aranżacji, została podkreślona designerskimi płytkami lastryko, oraz elementami drewna i rattanu.

Oprócz faktu, iż w tak przepięknym mieszkaniu, po prostu chce się żyć, jego design i wykonanie mocno rzutuję na jego pozycję na łódzkim rynku.

Jeśli myślisz o inwestycji kapitału jest to niesamowita okazja, ponieważ oprócz rozchwytywanej lokalizacji, mieszkanie po prostu mocno wyróżnia się na rynku najmu.

Dane techniczne:
powierzchnia: 15, 29 m2 + ok 6 m2 antresola
piętro: I
wysokość: 3.20 m
ogrzewanie: elektryczne
wszystkie sprzęty w mieszkaniu na gwarancji
do mieszkania przynależy komórka lokatorska
czynsz: 127 zł (przy jednej osobie)

Cena: 199 000 zł

Mimo szczerych chęci, klimatu tu panującego nie oddamy słowami, zachęcamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości!

Wiemy, jak skomplikowane może okazać się pozyskanie funduszy na dom. By ułatwić Ci ten proces możemy skontaktować Cię z doradcą finansowym, który kompleksowo pomoże Ci w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny, od zbadania zdolności do wypłaty środków, bez dodatkowych kosztów.

Chociaż polecamy to mieszkanie, jako zakup inwestycyjny, to mamy pewność, że idealnie sprawdzi się, jako własne cztery kąty.
Dla inwestorów oferujemy możliwość skorzystania z usługi ZARZĄDZANIE NAJMEM – wówczas zajmiemy się wynajmem Twojego nowego mieszkania od A do Z!

Ania
579 523 584

Zapytaj o ofertę