4 pokojowe mieszkanie obok Manufaktury

Sprzedaż
Oferta: 46/8567/OMS
Łódź ul. Gdańska
Cena:
459000 PLN
Powierzchnia:
68.88 m2
Rynek:
pierwotny
Cena za m2:
6663.76 PLN/m2
Ilość pokoi:
4 pok.
Piętro:
2 z 4

WE SPEAK ENGLISH – call us (579 637 930) for more information.

Z przyjemnością prezentuję 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gdańskiej 20. Umiejscowienie lokalu w centrum Łodzi zapewnia doskonałą komunikację z pozostałymi rejonami miasta oraz wszystkimi uczelniami wyższymi. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, przystanki MPK, Manufaktura, apteka, salon fryzjerski i wiele innych.

Mieszkanie położone jest na drugim piętrze oficyny w głębi przestronnego podwórka, dzięki czemu jest bardzo ciche i sprzyja nauce bądź odpoczynkowi po pracy. Południowa ekspozycja okien zapewnia dużą dawkę naturalnego światła niezależnie od pory roku. Warto dodać, że dla bezpieczeństwa mieszkańców teren nieruchomości jest zamknięty, brama oraz drzwi do klatek schodowych są otwierane kodem oraz zainstalowany został monitoring.

Mieszkanie stanowią łącznie:
4 pokoje, 2 łazienki z WC i prysznicami, korytarz,wspólna kuchnia. Z uwagi na komfort mieszkańców wszystkie pokoje są zamykane na klucz. W korytarzu znajduje się pojemna szafa z lustrami. Wspólna kuchnia wyposażona jest we wszelkie niezbędne sprzęty, takie jak lodówka, kuchenka z piecykiem, mikrofala, ekspres do kawy.

Obecnie wszystkie pokoje są wynajęte. Nieruchomość stanowi więc idealne rozwiązanie dla inwestora chcącego zabezpieczyć się przed wysoką inflacją i poszukującego stałego dochodu. Mieszkanie jest urządzone i sprzedawane z pełnym wyposażeniem.

Duża przestrzeń daje również wiele możliwości dostosowania mieszkania pod wymogi rodziny z dziećmi.

Do dyspozycji mieszkańców jest również duży parking na zamkniętej posesji.

Cena: 459 000 zł

Wiemy, jak skomplikowane może okazać się pozyskanie funduszy na dom. By ułatwić Ci ten proces możemy skontaktować Cię z doradcą finansowym, który kompleksowo pomoże Ci w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny, od zbadania zdolności do wypłaty środków, bez dodatkowych kosztów.

Oferujemy możliwość skorzystania z usługi ZARZĄDZANIA NAJMEM – wówczas zajmiemy się wynajmem Twojego nowego mieszkania od A do Z!

Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia mieszkania,
Konrad
579 637 930

Zapytaj o ofertę