Okazja! Ostatnia kawalerka obok Manufaktury

Sprzedaż
Oferta:
Łódź ul. Drewnowska 77
Cena:
360 000 PLN
Powierzchnia:
30 m2
Rynek:
wtórny
Cena za m2:
12 000 PLN/m2
Ilość pokoi:
1 pok.
Piętro:
0 z 4

WE SPEAK ENGLISH – call us (579 637 930) for more information.

Kupujący nie płaci prowizji.

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 30 mkw zlokalizowana przy ul. Drewnowskiej 77.

Drewnowska 77 to inwestycja zlokalizowana w samym sercu dynamicznego miasta, w pięknej i zielonej okolicy, która umożliwia szybki dostęp do każdego zakątka Łodzi. Dzięki doskonałej komunikacji, łatwo i wygodnie można dotrzeć do centrów biznesowych, restauracji przy Piotrkowskiej, Nowego Centrum Łodzi oraz Dworca Łódź Fabryczna. Mówiąc o Drewnowskiej, pierwsze skojarzenie, które nasuwa się na myśl, to Manufaktura – miejsce o wyjątkowej historii, znane na całym świecie. W Manufakturze znajduje się wiele atrakcji, w tym sezonowe wydarzenia, koncerty, festiwale, przestrzeń sportowa i rekreacyjna, centrum handlowe, markowe sklepy, restauracje, kina, teatry i muzea. Bez względu na porę roku, Manufaktura zapewnia mnóstwo rozrywki i pozytywnych wrażeń dla wszystkich odwiedzających.
W pobliżu, przy ulicy Ogrodowej, powstaje tunel średnicowy łączący stacje Łódź Fabryczna, Łódź Kaliska i Żabieniec, co umożliwi jeszcze szybsze i wygodniejsze poruszanie się po mieście.

Pomimo centralnej lokalizacji w okolicy nie brakuje terenów zielonych. Z okien swojej kawalerki możesz podziwiać uroczy, mały park przy szpitalu św. Józefa, który został wybudowany przez rodzinę Poznańskich w 1913 roku. Drzewa i krzewy w parku mają nawet 100 lat, co nadaje mu niepowtarzalny charakter. Z drugiej strony budynku rozciąga się piękny widok na rozległy park miejski, który w przyszłości ma stać się nowoczesną przestrzenią rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców.

Okolica wokół budynku jest równie piękna i malownicza. W zaledwie 10 minut można dojść do Rezerwatu Przyrody Polesie Konstantynowskie, jednego z najstarszych i najpiękniejszych leśnych rezerwatów w Polsce. Las jest rozległy i uroczy, a na jego terenie znajduje się największy zabytkowy Park im. Józefa Piłsudskiego w Łodzi, który oferuje wiele atrakcji, takich jak alejki spacerowe, ścieżki rowerowe, obiekty sportowe, aquapark, nowoczesny park linowy, a także Ogrody Botaniczne i ZOO. W innym miejscu miasta znajduje się Park im. Adama Mickiewicza, a nieco dalej Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki, który jest największym kompleksem leśnym w Europie, położonym malowniczo.

W miejscu, które kiedyś należało do imperium Izraela Poznańskiego i było siedzibą fabryk tkanin Aleksandra Hirsza Damskiego, dzisiaj powstało luksusowe miejsce do zamieszkania. Nowoczesna architektura przesiąka przez mury dawnych fabryk, efektownych willi i zabytkowych pałaców, co tworzy niepowtarzalną atmosferę i przestrzeń. Drewnowska 77 to miejsce, które jest symbolem nowoczesnej i wielokulturowej Łodzi, intrygujące, zaskakujące i zachęcające do zamieszkania.

Sama kawalerka ma 30 mkw i składa się z:
-przedpokoju
-łazienki
-przestronnego salonu z aneksem kuchennym
-balkonu

Cena: 360 000 zł

Wiemy, jak skomplikowane może okazać się pozyskanie funduszy na dom. By ułatwić Ci ten proces możemy skontaktować Cię z doradcą finansowym, który kompleksowo pomoże Ci w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny, od zbadania zdolności do wypłaty środków, bez dodatkowych kosztów.

Oferujemy możliwość skorzystania z usługi ZARZĄDZANIA NAJMEM – wówczas zajmiemy się wynajmem Twojego nowego mieszkania od A do Z!

Zachęcam do kontaktu
Konrad
579 637 930

Zapytaj o ofertę