Kawalerka do wzięcia. Przy Pogonowskiego

Wynajem
Oferta: 8/8567/OMW
Łódź kpt. Stefana Pogonowskiego
Cena:
1250 PLN
Powierzchnia:
18.5 m2
Rynek:
pierwotny
Cena za m2:
67.57 PLN/m2
Ilość pokoi:
1 pok.
Piętro:
0 z 4

[ENG scroll down]

Moi Drodzy! Pan Mariusz ma do wynajęcia idealną kawalerkę. Lokal dopiero co wyremontowany – w środku czyściutko i pachnąco. Mieszkanie jest minimalistyczne; znajdują się w nim wszystkie niezbędne elementy. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone, do dyspozycji wynajmującego będą również meble widoczne na zdjęciach. Metraż wywarł na nas mega pozytywne wrażenie – jest tam wszystko, czego potrzeba przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów oraz powierzchni do sprzątania 🙂

Ogromnym atutem prezentowanego mieszkania jest jego lokalizacja. W najbliższej okolicy znajdują się przystanki dziennych i nocnych lini autobusowych i tramwajowych, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób dostaniemy się w dowolne miejsce Łodzi. Okolica obfituje w rozmaite udogodnienia, takie jak: Biedronka, Żabka, Poczta, siłownia, park, restauracje. Osoby ceniące sobie komfort informujemy, że kamienica położona jest w cichej okolicy, a lubiących rozrywkę uspokajamy – jest naprawdę blisko do nocnego życia ul. Piotrkowskiej.

Uwaga! Nie ma dodatkowych opłat. Czynsz 1250 zł + 300 zł /1os. (zryczałtowana opłata eksploatacyjna). Właściciel zapewnia internet.
Łącznie 1550 zł!

Kaucja: 1800 zł

Przyjdźcie proszę i przekonajcie się sami, że oferta jest godna uwagi!

Monika
579 648 142

With amazement, we present this exciting apartment. The flat is fully redesigned and well-equipped to match modern standards of demanding user. It’s convenient, has all appliances (refrigerator, washing machine, microwave) and a very good location in the city. This one is totally worth your time and visit.

Type: Studio
Street: Pogonowskiego 66, Lodz
Size: 17,3sqft
Price: 1250 PLN + 300 PLN (administration fee, water, electricity, Internet)
Refundable deposit: 1800 zł

The apartment consists of living room, bathroom and hall.

Please feel free to contact me if you need any further information.

Monika
579 648 142

Zapytaj o ofertę