Bukowiec dom jednorodzinny

Sprzedaż
Oferta: 17/8567/ODS
Grabina
Cena:
740000 PLN
Powierzchnia:
163 m2
Rynek:
pierwotny
Cena za m2:
4539.88 PLN/m2
Ilość pokoi:
6 pok.

Zacznijmy od okolicy! 
Ciężko wyobrazić sobie przyjemniejszą. Mnóstwo zieleni, cisza, spokój. Lokalizacja idealna, dla osób chcących uciec od zgiełku miasta, przy jednocześnie bardzo dobrej komunikacji (14 minut do autostrady A2, 4 km do Nowosolnej). Świetnie sprawdzi się dla osób aktywnych, posiadających czworonogi do wybiegania, czy po prostu ceniących piękno przyrody. Oczywiście, o nic nie musimy się martwić, codzienne potrzeby możemy zaspokajać w pobliskim sklepie spożywczo-przemysłowym w Kalonce, co więcej znajdziemy tam nawet paczkomat. Do Grabiny dojeżdża autobus linia 91B.
Bezpośrednie otoczenie stanowią działki z zabudową jednorodzinną. 

Działka ma powierzchnię 1491 m2, jest ogrodzona siatką, a od frontu ogrodzeniem murowano- drewnianym, a poczucie intymności potęguję liczna roślinność ozdobna posadzona na działce. Na końcu działki postawiony jest również niewielki budynek gospodarczy. 

Jeśli chodzi o sam dom, jest to budynek parterowy podpiwniczony z poddaszem mieszkalnym, zbudowany w technologii murowanej, oddany do użytkowania 1999 r.
Całkowita powierzchnia domu stanowi 163 m2 na parterze: hall, kuchnia ze spiżarnią, salon z jadalnią i tarasem, sypialnia, łazienka; na poddaszu 2 pokoje z balkonami oraz łazienka; piwnica: pokój biurowy, komórka, kotłownia,pralnia, łazienka, garaż.

Dom ma ogromny potencjał, czeka jedynie na osobę z wizją na jego drugie życie. 

Media:

szambo
prąd 
gaz

Cena: 740 000 zł

Zachęcam do kontaktu
Konrad
579 637 930

Zapytaj o ofertę